Son Teknoloji Bariyerler

27 Tem

Son Teknoloji Bariyerler

Son Teknoloji Bariyerler

 

Oto parklar, site girişleri, emniyet girişleri ve benzeri bir çok giriş yerleri, otomatik bariyer sistemi sayesinde problem yaşamamaktadır. Kaliteli, kullanışlı ve etkili kullanım özelliklerine sahip olan bu bariyer teknolojisi, kısa zamanda en çok tercih edilen seçenekler haline gelmiştir. Nice bariyer sistemleri, 230 v ve 1,3 A motor özelliğine sahiptir. Flaşör sistemi, güvenli fotosel seçenekleri, trafik ışığı seçenekleri ve bariyer perde seçenekleri, bu kategoride tercih edilen seçeneklerdir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncellemeye devam eden Nice bariyer, yeni nesil bariyer sistemi ile çözüm üretmeye devam etmektedir.

 

Seri Geçiş İmkanı

 

Geçişin fazla olduğu bir çok mekanda, en önemli problem, geçişin seri bir şekilde yapılmayışıdır. Özellikle araç giriş ve çıkışının kontrol edilmesi, bariyer sistemine olan ihtiyacı artırmıştır. Nice bariyer fiyatları kategorisindeki ürün seçenekleri, araç geçişini güvenli bir şekilde gerçekleştiren etkili seçeneklerdir. Güncel etkili ve pratik özelliklere sahip yeni tasarımlarla, bu kategoride çözüm üretilmektedir. Saatte 150 defa çalışan bu etkili ürünler 8 saniye ile 12 saniye arasında açma-kapama süresine sahiptir. Acil durumlarda otomatik açılan ve özel anahtar sistemi ile çalışabilen Nice bariyer fiyatları kategorisindeki sistem, geçiş kategorisinde meydana gelen kazaları en iyi şekilde önlemektedir.

 

Etkili ve Kullanışlı Özellikler Bir Arada

 

Güncel, etkili ve pratik özelliklere sahip olan kollu bariyer seçenekleri, güncel kullanım özelliklerine sahip pratik ürünlerdir. Hizmet kalitesini sürekli genişleten Bu etkili bariyerler, kış aylarının soğuk günlerinde problemsiz çalışmaktadır. -20 dereceye kadar rahatlıkla çalışan bariyer sistemleri, yaz aylarında da problem çıkarmamaktadır. Elli dereceye kadar çöl sıcaklarında problemsiz çalışan bu ürünler, nemli havaların olumsuz etkilerine karşıda oldukça dayanıklı özelliklere sahiptir. Güncellenen tasarım özellikleriyle, bu ürün seçenekleri, kategorisinde etkili çözüm yöntemlerine sahip etkili ürünlerdir.

 

Elektrik ve benzeri durumlardan dolayı meydana gelen bir çok arıza, Nice bariyer tamiri kategorisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Parçalar firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Servis hizmetleri günü birlik yapılmaktadır. Nice bariyer tamiri işlemleriyle, bu kategoride profesyonel çözüm yöntemleri, en etkili yöntemlerdir. Tamir işlemleri için gerekli bütün belgelere sahip tecrübeli ekibimiz, bu konuda yeterli deneyime sahiptir.

Write a Reply or Comment