Hoşgeldiniz Bugün 09 27 2020
#

Nice Türkiye

ada

Nice Türkiye otomatik kapı, kepenk, panjur ve bariyer sistemlerinde geliştirdiği motorlu sistemlerle geniş ürün yelpazesinde her bütçeye uygun fiyatlarla ve yağın servis ağı ile hizmet veren markadır.

Müşteri ihtiyacına yönelik, kurulumu ve kullanımı basit, şifreli otomasyonlarıyla güvenli, emniyetli, konforlu, kaliteli malzeme ile dayanıklı, estetik, profesyonel işçilik ile sağlam, garantili ürünlerin adresi Nice Türkiye’yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Dairesel kanatlı, yana kayar, fotoselli, seksiyonel gibi modelleriyle kepenk sistemlerinde, endüstriyel kapılarda, bahçe kapılarında, garaj kapılarında ve kollu bariyer modelleriyle bariyer sistemlerinde hizmet veren Nice Türkiye’nin motor aksesuarları ve yedek parça imkanı da sunması müşterilerine önemli destektir.

Nice, kapı sistemlerinde ihtiyaç alanının boyutları, kapının ağırlığı ve uzunluğu, açılıp kapanma sıklığı, hava koşulları vb. etmenler dikkate alınarak seçilecek farklı modeller sunar. Kepenk ve bariyer sistemlerinde de yine aynı şekilde ihtiyaca yönelik seçenekler mevcuttur.

Küresel pazarda sektörün önemli markası, ülkemizde de 21 yıllık deneyimiyle müşterilerinin talebi doğrultusunda kendini geliştirmeye devam etmektedir. Ürünler, sık ve çok kullanımlara uygun, zorlu hava koşullarına karşı dirençli, engel tanıma sistemleriyle güvenli, yavaş başlama yavaş durma özellikli, açılıp kapanmada ayarlanabilen otomatik sistemlerdir.

Nice satışın ötesinde müşteri hizmetleri, servis gibi markanın tüm birimleri müşteri memnuniyetini esas alan hizmet odaklı çalışma sistemleriyle güven kazanmış ve beğeni toplamıştır.

0 (212) 451 20 35 numaralı hattan bize ulaşarak Nice Türkiye, ürünleri ve teknik desteği hakkında bilgi alabilirsiniz.


Benzer Yazılar
25 Mayıs 2017

Nice Türkiye

DAHA FAZLA
Yorum Yap