Hoşgeldiniz Bugün 10 27 2020
#

Nice Kumanda Nice Kapı Kumanda Fiyatı

#
ada

Nice kumanda Nice Kapı Kumanda Fiyatı

Kapı otomasyonlarında kapıların uzaktan yönetimini tek tuşa dokunarak elinizde bulundurmanızı sağlayan Nice kumanda aksesuar seçenekleri arasında satışa sunulmaktadır. En uygun fiyatlarda 2 ve 4 kanallı seçeneklerinin yanı sıra ürün grubu içerisinde renkleriyle de beğeninizi kazanacak ürün kapı açma ve kapama ile kaybettiğiniz zamanı sizlere kolaylıkla geri kazandıracak. Belirli mesafelerden kumandanın tuşuna dokunarak kapının açılmasını veya kapanmasını sağlayabilirsiniz. Modern yaşam alanlarına ayak uyduracağınız türden yaşam kalitenizi bir adım ötelere taşıyacağınız aksesuarlar kapı otomasyonlarını kullanırken konforu ve rahatlığı da beraberinde getiriyor.

Harici ve dahili olarak kullanılabilecek kumanda modellerinde kullanım yoğunluğuna göre pil ömrü oldukça uzundur. Sık sık pil değiştirme zahmetine girmeyeceğiniz kullanım olanağında anahtarlığa takılabilecek portatif yapısı ve kolay tutulabilmesi rahat bir kullanım olanağını sizlere sunacak. Rolling kodlu programlama teknolojisinde imal edilerek güven duyacağınız kalitede tasarımı ile satışa sunulan Nice kumanda kapı otomasyonu modellerine göre de değişkenlik arz etmektedir. İşlevi aynı olsa da farklı görevler ve özellikler üstlenen Nice kumanda modelleri bahçe ve garaj kapısı seçeneklerinde seksiyonel kapılardan kepenk kapılara, yana kayar kapılardan kanatlı kapılarak kadar tüm kapı otomasyonlarına uygun seçenekler sunmaktadır.

Nice kumanda Nice Kapı Kumanda Fiyatı

Ayrıca bariyer sistemleri için de uygun Nice kumanda modellerinin bulunduğu ürünlerde otomatik kapı kullanımını tercih ettiğiniz her otomasyon sistemi için uzaktan yönetimi sağlayabilirsiniz. Kapı otomasyonlarını otomatik kullanım olanağı için ihtiyaç duyacağınız motor modelleri tüm ürün grubunda kit ürünler arasında da satışa sunulmaktadır. Kit ürünler dahilindeki tüm motor mekanizmaları seti içerisinde aksesuarlar arasında uygun kumanda modeli de set halinde tek fiyata satışa sunulmaktadır. En ekonomik fiyatlarda ister yedek parça ister aksesuar modeli olarak kumanda siparişlerinizi uygun seçeneklerde sizler de verebilirsiniz.

Nice kumanda Nice Kapı Kumanda Fiyatı


Benzer Yazılar
25 Mayıs 2017

Nice Türkiye

DAHA FAZLA
Yorum Yap