Hoşgeldiniz Bugün 10 27 2020
#

Nice Era One Kumanda

#
ada

Nice Era One Kumanda

Kapı otomasyonlarına ek olarak aksesuar seçeneklerini de tercih ettiğinizde kullanım konforu sağlayacak ürünler olarak Nice Era One Kumanda modeli tüm ihtiyaçlarınıza konfor sağlayacak. Rahat ve konforlu kullanımda estetik dizaynı e sağlamlığı ile beğeninizi kazanacak aksesuar modeli birbirinden farklı kumanda modelleri arasında tüm ihtiyacınıza bir alternatif oluşturacak.

İki kanallı bir kumanda modeli olarak satışa sunulan Nice Era One Kumanda 433.92m frekansa sahiptir. Rolling kod programlama alıcı tipi ile basit programlamayı da beraberinde getiren ürün 52 bitlik dijital kodlama sistemine sahiptir. 3 VDC-CR2032 il ile çalışan kumanda modeli uzun ömürlü pili ile pil sık sık pil değişimine ihtiyaç duymadan kullanımlarınıza imkan tanımaktadır.

Yay ve otomasyon sistemlerinde uzaktan yönetimi sağlayacak en ideal aksesuar modeli olarak beğeninizi kazanacak Nice Era One Kumanda modeli tüm ihtiyacınızı karşılayacak. Kapı mekanizmalarının tek tuşa dokunarak açılıp kapanmasına imkan tanıyan kumanda kapı açma ve kapatmada kaybedeceğiniz zamanı siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde geri kazandırıyor.

Nice Era One Kumanda


Benzer Yazılar
25 Mayıs 2017

Nice Türkiye

DAHA FAZLA
Yorum Yap