Nice Otomasyon Sistemleri İçin Üretilen Uzaktan Kumandalar

07 Ağu

Nice Otomasyon Sistemleri İçin Üretilen Uzaktan Kumandalar

Nice Otomasyon Sistemleri İçin Üretilen Uzaktan Kumandalar

 

Firmamız bünyesinde satışa sunulan Nice Uzaktan kumandaları, kaliteli ve şık ürünleriyle siz değerli kullanıcılarına güvenli ve kullanışlı alternatifler sunmaktadır. El kumandasıyla çalışan panjur, kepenk, garaj ve bahçe kapısı gibi otomasyon sistemleriniz için Nice kumandalarını tercih etmelisiniz. Evinizin, ofisinizin, bahçenizin ya da sahip olduğunuz benzer yapıların güvenlik hakimiyeti artık sizin elinizde olacak. Giriş ve çıkış güvenliğini kontrol edebileceksiniz. Aynı zamanda şık italyan tasarımı ürünlere sahip olmanın ayrıcalığını mekanlarınızda yaşayabilirsiniz.

 

           Nice Kumanda Tanıtımı için öncelikle alıcı üzerindeki butona basın. Kanal ayarı yapmak için kumanda tuşuna 10 saniye basılı tutun. Sonrasında, alıcıdaki led ışığının sönmesini bekleyin. Nice kumanda tanıtımı bu kadar basittir.

 

Nice Kumanda Özellikleri

 

Modele göre farklılık gösteren özellikler, kullanım şekli ve mesafeye göre değişir. Çekiş mesafesi üretilen her farklı modelde değişir. Nice kumanda modellerinde en güçlü özellik, tuşlara her bastığınızda farklı kod kullanma zorunluluğudur. Bu özellik güvenlik açısından son derece rahatlık sağlamaktadır. Pil ömrünün uzunluğu ve uzak mesafede çekme özelliklerinin yanı sıra tüm hava koşullarıyla uyumlu olarak üretilmiş Nice kumanda modelleri 2 ve 4 tuşlu seçenekler siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm modellerin yaklaşık olarak 3 yıl pil ömrü bulunur.

 

Nice kumanda ürünlerimiz aynı zamanda fiyatları ve şık tasarımlarıyla müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilmektedir. Bunlara ek olarak sağlam kasa yapısı kullanıcıların aradığı özelliklerinden biridir. Güvenlik bakımından oldukça iyi özelliklere sahip olan Nice uzaktan kumandalarının kopyalanma riski bulunmaz. Özellikle motorlu kepenklerde kullanılan kumandaların farklı renk seçenekleri bulunur.

 

Ürünlerimiz garaj, kepenk ve bariyerlerde sorunsuz şekilde kullanılır. Böylece evinizin veya ofisinizin tüm giriş ve çıkış kontrolleri sizin hakimiyetinizde bulunur. Kaliteli ve kullanışı tasarımları ve uygun fiyatlarıyla evinizde, işyerinizde güvenli bir şekilde Nice kumanda modellerimizi kullanabilirsiniz.

 

           Nice kumanda fiyatları her modelin kullanıldığı mekana göre ve çekim mesafesine göre değişir. En ekonomik modeller daha kısa mesafeler için kullanılan modellerdir. Teknik özellikler ve kullanılacak mesafenin uzunluğuna göre ürün fiyatları artmakta veya azalmaktadır. Nice kumanda fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Write a Reply or Comment