Nice Kumanda Kullanmanın Avantajları

07 Ağu

Nice Kumanda Kullanmanın Avantajları

Nice Kumanda Kullanmanın Avantajları

 

Ünlü italyan markası Nice’nin 1996 yılından bu yana Türkiye üzerinde hizmet vermekte olan Nice Bayii olarak, bu kaliteli markanın ürünlerinden olan nice kumanda satışını yapmaktayız.

 

Nice Kumanda Tanıtımı

 

Nice firmasının insanlara sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesinin içerisinde en çok tercih edilmekte olan ürünlerin başında, nice kumanda yer almaktadır. Firmanın üretmekte olduğu uzaktan kontrolle ve motorla çalışmakta olan sistemlerinden birisi olan nice kumanda tanıtımı modelleri içerisinde Dm modeli, D modeli, Flo süper kumanda modeli, Vsu2, L modeli, Çoklu kumanda modeli gibi birçok çeşit yer almaktadır. Bu kumandanın üzerinde bulunmakta olan tuşlardan her birisi, farklı bir şifreye sahiptir.

 

Ergonomik bir görüntü çizmekte olan kumandanın bütün modelleri, uzaktan kontrol mekanizması aracılığı ile el ile çalıştırılarak kontrol edilebilmektedir. Bu kumandalar ile panjur, kepenk, bahçe kapısı ve garaj kapılarının kontrolü yapılabilmektedir. Kumandaların üzerinde, 6V adı verilen bir besleme sistemi bulunmakta ve kullanılan alıcılar da kullanılan modellere göre farklılık göstermektedir. Nice uzaktan kumandaların çekiş mesafesi seçeneği, istenilen mesafeye göre çeşitlilik göstermektedir. 0m ile 300m arasında çekiş gücü bulunan, süper kumanda çeşitleri de mevcuttur. Kumandaların özellikleri kullanılmakta oldukları yer ve mesafeye göre değişiklik göstermekte olduğundan, her kumandaya basıldığında farklı bir kod ile çalışmaktadır.

 

Nice Kumanda Fiyatları

 

İlk kurulduğunda panjur imalatı, bakım ve servisini vermekte olan firmamız, otomasyon sektörünü de geçiş yaparak, tecrübeli ekip üyeleri ile birlikte Türkiye’nin her yerinde hizmet vermeye başlamıştır. Güvenlik konusunda otomasyon sistemleri satışı, yedek parça ihtiyaçlarının karşılanması, bakım ve tamir işlemlerini teknik servis ekibi ile gerçekleştiren firmamız, nice kumandaların satışı ile sektörde önemli bir hizmete imza atmaktadır. Nice kumanda fiyatları kumandanın kullanıldığı yer ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

 

Sizler de, garaj, bahçe ve panjurlarınızı uzaktan kontrol edebilmek için, bu teknoloji harikası nice kumandalardan almak istemeniz durumunda, nicebayii.com sitemizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Konusunda deneyimli ve uzman olan ekibimiz, ne tarz bir kumandaya ihtiyacınız olduğu konusunda size bilgi vermekten, kumandanın satışı sonrasında teknik destekte bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Her türlü ihtiyaç, soru ve sorununuzda size bir telefon mesafesi kadar yakınız.

Write a Reply or Comment