Nice Bariyer Seçenekleri

27 Tem

Nice Bariyer Seçenekleri

Profesyonel Özelliklere Sahip Nice Bariyer Seçenekleri

 

Güvenilir sistem özelliğine sahip kollu bariyer teknolojisi, Nice farkı ile tercih edilmektedir. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncellemeye devam eden Nice bariyer, bütün hava koşullarına karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. 8-12 sn arasında açılma ve kapanma özelliğine sahip kollu bariyerler, saatte 150 kez çalışmaktadır. Bir milyon kez açılma ve kapama garantisine sahip olan Nice bariyer teknolojisi, etkili kullanım özelliklerine sahiptir. Bariyer teknolojisinde etkili ve pratik çözüm yöntemlerini sürekli olarak geliştirmeye devam eden firmamız, bu kategoride parça ve servis desteğini geliştirmeye devam etmektedir. Kolay ve etkili kullanım özelliğine sahip olan bu bariyerler, yeni model seçenekleriyle yenilenmeye devam etmektedir.

 

Güvenli ve Pratik

 

Flaşör, fotosel ve dedektör takviyeli olan sistemde bariyer perdesi de bulunmaktadır. Destek çatalı ve emniyet seçenekleri, pratik kullanım özelliği meydana getirmektedir. Otopark dünyasında, seri geçişlerde problemsiz bir şekilde kullanılan kollu bariyer seçenekleri, engel tanıma sistemi sayesinde, meydana gelebilecek kazaları önlemektedir. Kontrol paneli ve kontrol kapağı, kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Kullanım kategorisinde problem edecek durumlara göre dizayn edilen nice bariyer fiyatları kategorisindeki seçenekler, etkili kullanım özelliklerine sahiptir. 230 v ve 1,3 A özelliğine sahip olan motor sistemleri, bariyerin ağırlığına göre tasarlanmaktadır. 3-8 metre arasında uzunluğa sahip olan bariyerler, sağlı ve sollu bir şekilde tasarlanabilmektedir. Sağlı ve sollu olan ve aynı anda sorunsuz bir şekilde çalışabilen Nice bariyer fiyatları kategorisindeki ürünleri, güvenlik görevlileri için kolaylık sağlamaktadır. Elektrik kesintisi meydana geldiği zaman akü ile problemsiz bir şekilde çalışmaktadır.

 

Her Mekan İçin En Uygun Seçenekler

 

Firmamız, bariyer kurulumu öncesinde, kurulum yapılacak bölümü incelemektedir. Yapılan inceleme sonucunda, en uygun model seçenekleri tercih edilmektedir. Giriş ve çıkış yoğunluğuna göre en uygun modeller tercih edilmektedir. Yağmur ve benzeri birçok problemden dolayı meydana gelen arızalar, Nice bariyer tamiri ekiplerimiz tarafından tamir edilebilmektedir. Etkili kullanım ve parça destekli gerçekleştirilen Nice bariyer tamiri, konusunda deneyimli elemanlarımız tarafından problemsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Motor teknolojisi bakımından yeni ve etkili özelliklere sahip bütün modeller, sorunsuz bir şekilde tamir edilebilmektedir.

Write a Reply or Comment